Heat transfer pad: silicone; TOP3/1; 0.45K/W; L: 20.5mm; W: 17.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
WK TOP 3/1
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: WK TOP 3/1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heat transfer pad: silicone; TOP3/1; 0.45K/W; L: 20.5mm; W: 17.5mm
| Operating temperature | -60...180°C |
| Version | one-sided adhesive |
| Application | TOP3/1 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 17.5mm |
| Thermal resistance | 0.45K/W |
| Length | 20.5mm |
| Type of heat transfer pad | silicone |
| Thickness | 200µm |
| Thermal conductivity | 920mW/mK |
| Panel cutout diameter | 3.1mm |
| Dielectric strength | 6.5kV |