Capacitor: electrolytic; 10000uF; 100VDC; Ø51x80mm; ±20%; 20000h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WL 10000U/100V
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: WL 10000U/100V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 10000uF; 100VDC; Ø51x80mm; ±20%; 20000h
| Operating voltage | 100V DC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | screw |
| Height | 80mm |
| Body dimensions | Ø51x80mm |
| Diameter | 51mm |
| Capacitance | 10mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 20000h |