Capacitor: electrolytic; 4700uF; 200VDC; Ø51x100mm; ±20%; 20000h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WL 4700U/200V
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: WL 4700U/200V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 4700uF; 200VDC; Ø51x100mm; ±20%; 20000h
| Operating voltage | 200V DC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | screw |
| Height | 100mm |
| Body dimensions | Ø51x100mm |
| Diameter | 51mm |
| Capacitance | 4.7mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 20000h |