Capacitor: electrolytic; 3300uF; 450VDC; Ø76x115mm; ±20%; 20000h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WL338M2WU1AD6
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: WL338M2WU1AD6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 3300uF; 450VDC; Ø76x115mm; ±20%; 20000h
| Operating voltage | 450V DC |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | screw |
| Body dimensions | Ø76x115mm |
| Capacitance | 3.3mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 20000h |