LED controller; IP54; 12÷24VDC; screw,glued; 2.4GHz; P: 1W; 12A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WLIGHTBOXPRO
Tootja: BLEBOX
Tootja tootekood: WLIGHTBOX PRO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED controller; IP54; 12÷24VDC; screw,glued; 2.4GHz; P: 1W; 12A
| Mounting | glued, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| IP rating | IP54 |
| Number of channels | 4 |
| Application | building automation, intelligent house |
| Maximum current | 12A |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 1W |
| Additional functions | control by mobile phone |
| Plating material | polyurethane |
| Switching capacity | 288W |
| Control | wireless |
| Connection | screw terminals |
| Operation mode | transmitter-receiver |