Wireless dimmer; IP20; 12÷24VDC; in housing,in mounting box
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WLIGHTBOXS-V2
Tootja: BLEBOX
Tootja tootekood: WLIGHTBOXS V2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wireless dimmer; IP20; 12÷24VDC; in housing,in mounting box
| Mounting | in housing, in mounting box |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of channels | 1 |
| Application | building automation, intelligent house |
| Maximum current | 5A |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 1W |
| Additional functions | control by mobile phone |
| Plating material | polyurethane |
| Switching capacity | 120W |
| Control | wireless |
| Connection | screw terminals |
| Operation mode | transmitter-receiver |