Sensor: optical fibre amplifier; PNP; IP50; Connection: lead 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WLL180T-P432
Tootja: SICK
Tootja tootekood: WLL180T-P432
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: optical fibre amplifier; PNP; IP50; Connection: lead 2m
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP50 |
| Body material | plastic |
| Output configuration | PNP |
| Type of sensor | optical fibre amplifier |
| Sensors features | timer |
| Switching frequency max | 31.2kHz |
| Operation modes | DARK-ON, LIGHT-ON |