Tootekood: WLPN202012M2R2PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN202012M2R2PB
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.5A; 0.107Ω; 2x2x1.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 107mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.5A
Body dimensions 2x2x1.2mm
Inductance 2.2µH