Tootekood: WLPN202012M3R3PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN202012M3R3PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.1A; 0.19Ω; 2x2x1.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 190mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Body dimensions 2x2x1.2mm
Inductance 3.3µH