Tootekood: WLPN202012M4R7PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN202012M4R7PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1A; 0.241Ω; 2x2x1.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 241mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Body dimensions 2x2x1.2mm
Inductance 4.7µH