Tootekood: WLPN202012N1R0PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN202012N1R0PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 1.85A; 0.07Ω; 2x2x1.2mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 1.85A
Body dimensions 2x2x1.2mm
Inductance 1µH