Tootekood: WLPN242410M100PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M100PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 450mA; 0.69Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 690mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 450mA
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 10µH