Tootekood: WLPN242410M150PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M150PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 370mA; 1.02Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.02Ω
Tolerance ±20%
Operating current 370mA
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 15µH