Tootekood: WLPN242410M1R5PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M1R5PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 1.16A; 0.11Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.16A
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 1.5µH