Tootekood: WLPN242410M220PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M220PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 300mA; 1.47Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.47Ω
Tolerance ±20%
Operating current 300mA
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 22µH