Tootekood: WLPN242410M2R2PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M2R2PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 970mA; 0.15Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 150mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 970mA
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 2.2µH