Tootekood: WLPN242410M3R3PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M3R3PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 770mA; 0.22Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 220mΩ
Tolerance ±20%
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 3.3µH