Tootekood: WLPN242410M4R7PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M4R7PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 670mA; 0.29Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 290mΩ
Tolerance ±20%
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 4.7µH