Tootekood: WLPN242410M6R8PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN242410M6R8PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 570mA; 0.41Ω; 2.4x2.4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 410mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 570mA
Body dimensions 2.4x2.4x1mm
Inductance 6.8µH