Tootekood: WLPN303010M100PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303010M100PB
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 620mA; 0.35Ω; 3x3x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 350mΩ
Tolerance ±20%
Body dimensions 3x3x1mm
Inductance 10µH