Tootekood: WLPN303010M220PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303010M220PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 410mA; 0.77Ω; 3x3x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 770mΩ
Tolerance ±20%
Body dimensions 3x3x1mm
Inductance 22µH