Tootekood: WLPN303010M4R7PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303010M4R7PB
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 900mA; 0.17Ω; 3x3x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 170mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 900mA
Body dimensions 3x3x1mm
Inductance 4.7µH