Tootekood: WLPN303015M180PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M180PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 18uH; 590mA; 0.559Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 559mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 590mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 18µH