Tootekood: WLPN303015M390PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M390PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 39uH; 390mA; 1.294Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.294Ω
Tolerance ±20%
Operating current 390mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 39µH