Tootekood: WLPN303015M430PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M430PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 43uH; 370mA; 1.378Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.378Ω
Tolerance ±20%
Operating current 370mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 43µH