Tootekood: WLPN303015M470PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M470PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; 400mA; 1.406Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.406Ω
Tolerance ±20%
Operating current 400mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 47µH