Tootekood: WLPN303015M560PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M560PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 56uH; 340mA; 1.664Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.664Ω
Tolerance ±20%
Operating current 340mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 56µH