Tootekood: WLPN303015M5R1PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M5R1PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.1uH; 1.09A; 0.162Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 162mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.09A
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 5.1µH