Tootekood: WLPN303015M6R2PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015M6R2PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.2uH; 860mA; 0.253Ω; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 253mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 860mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 6.2µH