Tootekood: WLPN303015N1R0PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015N1R0PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 2.1A; 0.048Ω; 3x3x1.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 48mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 2.1A
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 1µH