Tootekood: WLPN303015N1R5PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN303015N1R5PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 1.9A; 0.066Ω; 3x3x1.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 66mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 1.9A
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 1.5µH