Tootekood: WLPN404010M100LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M100LB
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 750mA; 0.3Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 300mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 750mA
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 10µH