Tootekood: WLPN404010M220LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M220LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 500mA; 0.57Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 570mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 500mA
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 22µH