Tootekood: WLPN404010M2R2LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M2R2LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.5A; 0.085Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 85mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.5A
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 2.2µH