Tootekood: WLPN404010M3R3LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M3R3LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.4A; 0.1Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 100mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.4A
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 3.3µH