Tootekood: WLPN404010M4R7LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M4R7LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.2A; 0.14Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 140mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.2A
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 4.7µH