Tootekood: WLPN404010M6R8LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010M6R8LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 1A; 0.2Ω; 4x4x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 200mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 6.8µH