Tootekood: WLPN404010N1R0LB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN404010N1R0LB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 1.9A; 0.056Ω; 4x4x1mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 56mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 1.9A
Body dimensions 4x4x1mm
Inductance 1µH