Tootekood: WLPN505010M100PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M100PB
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 900mA; 0.25Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 250mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 900mA
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 10µH