Tootekood: WLPN505010M150PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M150PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 650mA; 0.4Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 400mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 650mA
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 15µH