Tootekood: WLPN505010M220PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M220PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 450mA; 0.6Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 600mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 450mA
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 22µH