Tootekood: WLPN505010M3R3PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M3R3PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.25A; 0.125Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 125mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.25A
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 3.3µH