Tootekood: WLPN505010M4R7PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M4R7PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.15A; 0.145Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 145mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.15A
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 4.7µH