Tootekood: WLPN505010M6R8PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN505010M6R8PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 1A; 0.185Ω; 4.9x4.9x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 185mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Body dimensions 4.9x4.9x1mm
Inductance 6.8µH