Tootekood: WLPN606010M100PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN606010M100PB
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.1A; 0.27Ω; 6x6x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 270mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Body dimensions 6x6x1mm
Inductance 10µH