Tootekood: WLPN606010M1R5PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN606010M1R5PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 1.9A; 0.09Ω; 6x6x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 90mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.9A
Body dimensions 6x6x1mm
Inductance 1.5µH