Tootekood: WLPN606010M220PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN606010M220PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 700mA; 0.58Ω; 6x6x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 580mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 700mA
Body dimensions 6x6x1mm
Inductance 22µH