Tootekood: WLPN606010M3R3PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN606010M3R3PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.5A; 0.135Ω; 6x6x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 135mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.5A
Body dimensions 6x6x1mm
Inductance 3.3µH