Tootekood: WLPN606010M4R7PB
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WLPN606010M4R7PB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.4A; 0.165Ω; 6x6x1mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 165mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.4A
Body dimensions 6x6x1mm
Inductance 4.7µH