Power quality analyser; In.imp: 1.6MΩ; 96x96x50.1mm; 40÷440Hz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WM20AV53H
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: WM20AV53H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power quality analyser; In.imp: 1.6MΩ; 96x96x50.1mm; 40÷440Hz
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...240V |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Maximum current | 5A |
| Frequency | 40...440Hz |
| Input voltage | 220...400V |
| Kind of display used | LCD |
| Kind of network | single-phase, three-phase |
| Type of meter | power quality analyser |
| Measurement | AC current, AC voltage, active power, harmonics, reactive power, time |
| Kind of meter | digital, mounting |
| Dimensions (W x H x D) | 96x96x50.1mm |